kadernictvipraha6.cz  |   fitnesspraha6.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha9.cz  |   restauracepraha10.cz

Menza StrahovMenza Strahov
Provoz jídelny a přilehlé restaurace s nabídkou minutkových jídel. Akceptujeme stravenky.

Menza Strahov je stravovací zařízení, které poskytuje služby samoobslužným způsobem studentům vysokých škol a široké veřejnosti pro individuální zákazníky, ale i pro závodní stravování zaměstnanců podnikatelských subjektů. Nacházíme se v atraktivní lokalitě velmi dobře přístupné MHD ve směru od Karlova náměstí i z oblasti Dejvic. Jsme vzdáleni 7 minut pěší chůze od konečné lanovky Petřín. Bezprostředně u menzy lze i bezplatně zaparkovat osobní vůz, případně na parkovací ploše v areálu kolejí Strahov lze parkovat autobusy na hlídaném parkovišti.

Menza Strahov zajišťuje stravování skupin školních zájezdů apod. včetně dlouhodobého stravování. Zajišťujeme stravování i hromadných akcí s vysokým počtem účastníků, jako jsou sportovní akce, slety apod.

Naši denní nabídku včetně základních informací najdete na : Denní nabídka a jídelníček

Osobně informace získáte na adrese: hannibal@suz.cvut.cz, - telefon: 606 813 475, 234 678 291 nebo na adrese provozms@suz.cvut.cz – telefon: 724 565 830, 234 678 361.

Velká jídelna

Nabídka: snídaně, obědy, večeře

Samoobslužný systém obsluhy: Zákazník si vybírá podle vzorových porcí a světelné informační tabule. Nabízený sortiment Po-Pá: 6 druhů hotových jídel, 2 druhy polévky, moučník, nápoje dle výběru, saláty, ovoce (So-Ne omezený sortiment) Jídla bez předběžné objednávky, dle vlastního výběru na místě.

Možnost vkládaní hotovosti na karty a placení hotově přímo na kase v jídelně.

Restaurace

- Příjemné klimatizované prostředí
- Kapacity: 200 míst
- Možnosti stravování: obědy, večeře - výběr z denní nabídky hotových jídel nebo minutek připravovaných před zraky zákazníků, salátový bufet
- Nabídka alko, nealko nápojů
- V letních měsících otevřena zahrádka

SnackBar se nachází na bloku 1 v areálu strahovských kolejí (V budově ředitelství Správy účelových zařízení ČVUT v Praze) Široká nabídka rychlého občerstvení: Alko., nealoko nápoje, lahůdky (utopenci, nakládaný hermelín, chlebíčky, bagety), cukrovinky, párky, mražené zmrzliny.

Otevírací dobu jednotlivých provozů najdete zde:
Otevírací doba všech provozů

Při platbě za jídlo můžete uplatnit poukázky TICKET RESTAURANT a SODEXHO PASS. Personál menzy Strahov je schopen zajistit - ROZVOZ STRAVY - PRONÁJEM RESTAURACE, VELKÉ JÍDELNY A MALÉHO SALÓNKU. Samozřejmostí je zajištění občerstvení, snídaní, obědů, večeří, svačinových, obědových balíčků atd.

Dopravní spojení:

Metro A - Dejvická, autobus číslo 217, 143, 149
Metro B - Karlovo náměstí, autobus číslo 176


Zvětšit mapu

Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *