kadernictvipraha6.cz  |   fitnesspraha6.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha4.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha9.cz  |   restauracepraha10.cz

Menza StrahovMenza Strahov
Provoz jídelny a přilehlé restaurace s nabídkou minutkových jídel. Akceptujeme stravenky.

Menza Strahov je stravovací zařízení, které poskytuje služby samoobslužným způsobem studentům vysokých škol a široké veřejnosti pro individuální zákazníky, ale i pro závodní stravování zaměstnanců podnikatelských subjektů. Nacházíme se v atraktivní lokalitě velmi dobře přístupné MHD ve směru od Karlova náměstí i z oblasti Dejvic. Jsme vzdáleni 7 minut pěší chůze od konečné lanovky Petřín. Bezprostředně u menzy lze i bezplatně zaparkovat osobní vůz, případně na parkovací ploše v areálu kolejí Strahov lze parkovat autobusy na hlídaném parkovišti.

Menza Strahov zajišťuje stravování skupin školních zájezdů apod. včetně dlouhodobého stravování. Zajišťujeme stravování i hromadných akcí s vysokým počtem účastníků, jako jsou sportovní akce, slety apod.

Naši denní nabídku včetně základních informací najdete na : Denní nabídka a jídelníček

Osobně informace získáte na adrese: hannibal@suz.cvut.cz, - telefon: 606 813 475, 234 678 291 nebo na adrese provozms@suz.cvut.cz – telefon: 724 565 830, 234 678 361.

Velká jídelna

Nabídka: snídaně, obědy, večeře

Samoobslužný systém obsluhy: Zákazník si vybírá podle vzorových porcí a světelné informační tabule. Nabízený sortiment Po-Pá: 6 druhů hotových jídel, 2 druhy polévky, moučník, nápoje dle výběru, saláty, ovoce (So-Ne omezený sortiment) Jídla bez předběžné objednávky, dle vlastního výběru na místě.

Možnost vkládaní hotovosti na karty a placení hotově přímo na kase v jídelně.

Restaurace

- Příjemné klimatizované prostředí
- Kapacity: 200 míst
- Možnosti stravování: obědy, večeře - výběr z denní nabídky hotových jídel nebo minutek připravovaných před zraky zákazníků, salátový bufet
- Nabídka alko, nealko nápojů
- V letních měsících otevřena zahrádka

SnackBar se nachází na bloku 1 v areálu strahovských kolejí (V budově ředitelství Správy účelových zařízení ČVUT v Praze) Široká nabídka rychlého občerstvení: Alko., nealoko nápoje, lahůdky (utopenci, nakládaný hermelín, chlebíčky, bagety), cukrovinky, párky, mražené zmrzliny.

Otevírací dobu jednotlivých provozů najdete zde:
Otevírací doba všech provozů

Při platbě za jídlo můžete uplatnit poukázky TICKET RESTAURANT a SODEXHO PASS. Personál menzy Strahov je schopen zajistit - ROZVOZ STRAVY - PRONÁJEM RESTAURACE, VELKÉ JÍDELNY A MALÉHO SALÓNKU. Samozřejmostí je zajištění občerstvení, snídaní, obědů, večeří, svačinových, obědových balíčků atd.

Dopravní spojení:

Metro A - Dejvická, autobus číslo 217, 143, 149
Metro B - Karlovo náměstí, autobus číslo 176


Zvětšit mapu

Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Uložené recenze

Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků, kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují třeba i majitelé podniků.

2017-08-10 00:55:09
Jídlo: 2 Obsluha: 1 Interiér: 2 Cena/kvalita: 1 Cena jídla:
Další info: Chodíváme sem 1-2x týdně - když je krize, nechce se nám vařit a tak... Byť už nějaký ten (delší) pátek jsme z VŠ pryč, nevadí nám "zavzpomínat na mládí" :-) Jídla jsou chutná, občas prostě taková "menzovní", ale poměr cena/výkon je výborný. Co mě ovšem dostává neuvěřitelně, je personál - ochotný, usměvavý, nápomocný, opravdu super, a to zatím všichni, na koho jsme tam narazili. Jsem ráda, že tohle se od dob našich studií (před 15-20 lety) pohnulo dopředu. Interiér příjemný, čistý, jen venku občas někdo kouří, i když ostatní u okolních stolů jedí (a to tam nejsou popelníky). Chtělo by to udělat nekuřáckou zónu i na terásce. Díky personálu za bezvadnou práci!

Kontakt: ****amickova@seznam.cz
Průměr hodnocení: Menza Strahov — Review Rating: 4.5 z 5
2017-06-15 14:46:13
Jídlo: 5 Obsluha: 4 Interiér: 2 Cena/kvalita: 3 Cena jídla: 72 Kč
Datum návštěvy: 15.6.2017
Kontakt: ****seznam.cz
Průměr hodnocení: Menza Strahov — Review Rating: 3.5 z 5
2016-01-05 01:52:44
Jídlo: 1 Obsluha: 1 Interiér: 2 Cena/kvalita: 1 Cena jídla: 1 Kč
Datum návštěvy: 4.1.2015
Kontakt: ****vole.cz
Průměr hodnocení: Menza Strahov — Review Rating: 3.9 z 5
Menza Strahov — Review, Hodnocení Rating: 4 out of 5 založeno na 3 hodnoceních.

Známka před zaokrouhlením 2.1

Výsledná známka - české známkování: 2Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *